Golf Business Club & Community

Graj w golfa, rozwijaj biznes

Wraz z początkiem nowego roku postanowiliśmy powołać do życia nowy klub golfowy, który będzie jednak czymś znacznie szerszym – społecznością ludzi, których łączy pasja do golfa i do biznesu.

Wspólne sportowe hobby, szczególnie do takiej dyscypliny jak golf, sprzyja budowaniu trwałych relacji biznesowych. Fair play, nowe biznesowe możliwości, społeczność – to wartości, jakie przyświecały nam przy tworzeniu Golf Business Club & Community. Chcemy, by nasi członkowie spotykali się nie tylko na polu golfowym, ale mieli również możliwość komunikacji i integracji poza nim. I aby mogli wyciągali z tego biznesowe korzyści.

Założony

w 2023 roku

Koordynator

Ewelina Matusiak
ewelina.matusiak@golf24.pl

+48 515 762 332

Łączy nas biznes i golf

Korzyści Golf BCC

Idziemy z duchem czasu – nasi Klubowicze, wraz z przystąpieniem w szeregi Golf BCC otrzymają dostęp do nowoczesnej platformy online z profilami biznesowymi wszystkich członków naszej społeczności (platforma ruszy oficjalnie 1 marca 2023 r.) oraz do zamkniętych grup na social mediach. To jednak dopiero początek korzyści.

Korzyści Golf BCC

Oprócz dostępu do platformy oferujemy naszym Klubowiczów wiele innych, wartościowych korzyści takich jak: 50% zniżki na pierwsze green fee na 1200 polach na całym świecie, prowadzenie karty HCP, pierwszeństwo zapisów w turniejach, profil Twój i Twojej firmy w platformie, zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, roczną prenumeratę Golf&Roll oraz prezent na wejście do Klubu.

Chcesz dołączyć do Klubu lub zostać naszym partnerem?
biuro@golf24.pl

Turniej Porsche Golf Cup