Marketing online i reklama w Golf&Roll.

Reklama w Golf&Roll

Golf&Roll to jedyny wydawany już od kilkunastu lat magazyn golfowy w Polsce. Kwartalnik o nakładzie 11000 egzemplarzy to główne źródło informacji ze świata golfa dla polskich graczy. Chcesz wypromować w nim także swój biznes? Nasze kanały to:

Reklama graficzna
Twoja reklama w jednym z kolejnych wydań magazynu na ustalonej wcześniej powierzchni. Oferujemy różne formaty – od wielostronicowych artykułów, po reklamy na pół strony. Pomagamy także w przygotowaniu projektu reklamy, jeśli nie dysponujesz gotową kreacją. Skonsultuj z nami najlepsze rozwiązania dla Ciebie.

Content marketing

Jesteśmy także otwarci na inne formy współpracy. Na zlecenie firm redagujemy artykuły sponsorowane, przeprowadzamy wywiady, piszemy relacje z wydarzeń oraz testy sprzętu. Przedstaw nam swój pomysł, a my zajmiemy się jego realizacją.

Strona internetowa magazynu to także źródło informacji dla polskich golfistów. W sekcji „Klub Premium” znajdują się materiały partnerskie firm, które chcą pokazać swoją ofertę golfistom. W serwisie umożliwiamy także reklamę banerową. Przykłady reklam znajdziesz w darmowym magazynie dostępnym na tej stronie lub na stronie projektu.

Zadzwoń do nas po więcej informacji lub wejdź na stronę internetową, by poznać
więcej szczegółów.

Współpraca z Golf24

Marketing online

Remarketing
Jako jedyna agencja w Polsce posiadamy własną bazę remarketingową osób grających w golfa. Dzięki temu oferujemy możliwość kierowania do tych klientów reklam – w tym także Twojej. Baza składa się z czytelników magazynu Golf&Roll, uczestników kilkudziesięciu turniejów golfowych oraz tysięcy użytkowników systemu do rezerwacji gry na polskich polach golfowych. To gwarancja dotarcia tylko i wyłącznie do golfistów.

Leady sprzedażowe

Dla firm, które poszukują bezpośredniego kontaktu z golfistami, przygotowaliśmy także możliwość pozyskania leadów sprzedażowych. Zawierają one wszelkie dane kontaktowe do golfistów, którzy wyrażają wcześniej chęć kontaktu biznesowego z Twoją firmą.

Mailing

E-mail marketing skierowany do golfistów to opcja zarezerwowana wyłącznie dla firm, które decydują się na całosezonowe partnerstwo przy naszych turniejach golfowych. Jest to więc wyjątkowa okazja na wyróżniającą się reklamę wśród klientów premium.

Zadzwoń lub napisz do nas – wyślemy Ci ofertę i zaproponujemy najkorzystniejszą opcję dla Ciebie i Twojej firmy.

Sprawdź nasze wiodące projekty!

View Case
Inne projekty

Golf Business Club & Community

Turniej golfowy Porsche
View Case
Sponsorzy, Turnieje

Turniej Porsche Golf Cup

Event golfowy Porsche Warszawa
View Case
Cykl turniejów

Golf Business League

Cykl Polish Masters Golf
View Case
Cykl turniejów

Polish Masters

Irena Eris turniej golfowy
View Case
Turnieje

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Aplikacja GolfBooking Adrian Meronk
View Case
Inne projekty

Golf Booking – narzędzie do zarządzania polem golfowym

Kram Junior Open
View Case
Turnieje

Kram Junior Open

View Case
Sponsorzy, Turnieje

Turniej Bentley Invitational – Case Study

Turniej golfowy sponsor Accolade
View Case
Case study, Sponsorzy

Accolade – Case Study

Golf and roll okładka
View Case
Inne projekty

Golf&Roll – magazyn golfowy

Współpraca z Golf24

Sprawdź inne możliwości współpracy