szeroko pojęty

Marketing golfowy.

Oferujemy szeroki zakres działań, dzięki któremu dotrzesz do dużej grupy nowych, potencjalnych klientów grających w golfa i nie tylko. Golfiści to Klienci zamożni, doceniający produkty premium oraz szukający nowych możliwości do inwestowania swojego kapitału. Są to osoby wysoko postawione w hierarchii biznesowej.

01.
Rozmawiamy

Pierwszym krokiem po skontaktowaniu się z nami będzie rozmowa. Chcemy poznać Twoje pomysły, indywidualne potrzeby oraz przede wszystkim efekt, jaki mamy osiągnąć w trakcie współpracy.

02.
Planujemy

Po wstępnej dyskusji zaproponujemy rozwiązania, które odpowiadać będą Twoim potrzebom. Wspólnie zaplanujemy kolejne działania, konsultując “step-by-step” wszystkie kolejne kroki.

03.
Realizujemy

Wdrażamy w życie zaplanowane wcześniej działania, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i stałemu wsparciu projektu, gwarantujemy profesjonalną obsługę w trakcie realizacji koncepcji.

04.
Twój biznes rośnie

Finalnym i najważniejszym etapem są bezpośrednie korzyści związane z wykonaniem wcześniejszych kroków. Przedstawiamy i konsultujemy monitoring skuteczności prowadzonych działań, po czym najczęściej wracamy do 1-szego etapu – rozmowy przed kolejnymi współpracami.

Zostań sponsorem turnieju i wypromuj się wśród ciekawych ludzi.

Od prawie 20 lat obsługujemy firmy z przeróżnych branż. Organizujemy turnieje i eventy oraz reklamujemy marki wśród golfistów – przedsiębiorców i managerów z całej Polski i nie tylko. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaproponować. Być może wyjdzie z tego ciekawy projekt!

Golf to nasza specjalizacja – pod wieloma postaciami i na każdym polu.

Bankiet w hangarze na lotnisku? Transmisja turnieju w telewizji na żywo? „Wizerunkowa” runda golfa z Jerzym Dudkiem lub Karolem Okrasą? Dla nas to nie problem.

Zorganizuj z nami turniej golfowy

Turnieje golfowe.

Sponsor tytularny jednego turnieju czy całego cyklu? A może akademia golfa lub turniej tylko dla Twoich klientów i partnerów? Możesz też zacząć od dołączenia jako partner, żeby zobaczyć o czym mówimy. Możliwości jest mnóstwo!

DrIrenaEris_LGC_21_05536

Eventy.

Akademie golfa, bankiety, pikniki, integracje w różnym gronie, nie tylko na polach golfowych. Z rozmachem lub bez. Dla Ciebie i Twoich klientów, partnerów, pracowników. Wszystko dopasowane do potrzeb i budżetu.

Golf and roll okładka

Marketing.

Od początku naszej działalności poznajemy ludzi i środowisko golfowe. Zbieramy bazę odbiorców, która może zainteresować się Twoją ofertą. Zarówno poprzez magazyn papierowy nr 1, reklamę digitalową w sieci, jak i wiele innych kanałów.

Oni nam zaufali. Teraz Twoja kolej.

Dołącz do grona zadowolonych firm, które dzięki nam dotarły do dużej grupy golfistów, pozyskując nowych klientów i zwiększając swoją sprzedaż oraz zainteresowanie marką.

Branża

MOTORYZACYJNA

Porsche Centrum Warszawa logo
Bentley Warszawa logo
Lamborghini logo
BMW logo
Audi Porsche Połczyńska logo
Mercedes Benz logo
Mitsubishi logo
Volvo logo
Alfa Romeo logo
Silesia Ring logo
Land Rover logo

Branża

FINANSOWA

sponsor BNP Paribas logo
Santander logo
Millenium bank logo
mBank logo
Deutsche Bank logo
Santander logo

Branża

DEWELOPERSKA

Złota 44 logo
Sky Tower logo
Solmarina logo
Sea Invest logo
Pierwsza Dzielnica logo
Marvipol logo

Inne

Branże

Dr Irena Eris logo
Eneria CAT logo
Samsung logo
Kolporter logo
Rolex logo
TAG Heuer logo
Travel&Action logo
Puromedica logo
RockCapital logo
Aero Poznań logo
Accolade logo
Aria logo
Eurocast logo
Sportofino logo
Colian logo
DeSabor logo
System3e logo
Huber logo
Kram logo
Gourmets logo
Yes logo
Geberit logo
Ballantines logo
AMC logo
Deloitte logo
EY logo
Stroer logo
Warta logo
IBM logo
Borjomi logo
Golf24 to firma, która przy organizacji eventu szuka optymalnego rozwiązania, łączącego atrakcyjność i wartość biznesową realizacji. Przy współpracy z Golf24 mam pewność, iż każda wydana złotówka na aranżację spotkania, ma swój biznesowy ekwiwalent wartości w postaci przyszłego zysku. Wybór firmy Golf24, jako organizatora Konferencji Plastic Packaging Rethinking, oraz turnieju Eurocast International Golf Cup okazał się gwarancją dobrej zabawy, powiązanej z bezpieczeństwem i pewnością, iż spotkanie przygotowane będzie na najwyższym poziomie. Jestem zadowolony z wzajemnej współpracy, którą mam nadzieję kontynuować w przyszłości.
Krzysztof Wiśniewski
Eurocast
Golf w bardzo dużym stopniu odzwierciedla wartości, które powinny przyświecać też instytucjom finansowym, takim jak banki. Mam na myśli szczególnie te wartości, które wiążą się z precyzją, konsekwencją w działaniu i jakością. Deutsche Bank od lat angażuje się w inicjatywy związane z golfem, zarówno na świecie, jak i w Polsce.
Sabina Salamon
Deutsche Bank Polska
Golf stał się naszym sportem firmowym. Co roku organizujemy wspólne wyjazdy i turnieje, których motywem przewodnim jest właśnie ta dyscyplina sportu.
Grzegorz Fibakiewicz
Kolporter
Golf okazał się rewelacyjnym sposobem na nawiązanie dobrych relacji z naszymi klientami. Wspólny dzień spędzony na polu golfowym był nie tylko formą dobrej zabawy na świeżym powietrzu, ale także pozwolił się nam lepiej poznać.
Barbara Hejduk
Geberit
Realizacja projektu Bentley Golf Invitational przez Golf24 to prawdziwa „igła”. Ten event będzie stanowił benchmark dla realizacji wydarzeń dla naszych marek premium.
Joanna Ogórek
Porsche Inter Auto Polska