Turniej dla Kobiet

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Czego szukają uczestniczki dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup? Sportowej rywalizacji w międzynarodowym towarzystwie, a jednocześnie szansy na relaks i pielęgnację urody. To wszystko łączy najgłośniejszy turniej golfowy dla kobiet w kraju. O turnieju jest coraz głośniej również za granicą.

Przez 13 lat Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup stał się najbardziej popularnymi zawodami golfowymi dla kobiet w Polsce. Rokrocznie brakuje na nim wolnych miejsc. Po rywalizacji uczestniczki regenerują się w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie i korzystają z Kosmetycznego Instytutu tej ekskluzywnej marki.

Edycji

13 – od 2007 roku

Uczestnicy

200 kobiet

Dyrektor turnieju

Kamila Nowakowska
kamila.nowakowska@golf24.pl

+48 696 445 687

Turniej golfowy dla kobiet Irena Eris

Partnerzy turnieju

Wsparcie medialne turnieju zapewniają tytuły o tematyce kobiecej, w tym Wysokie Obcasy, Harper’s Bazaar, Twój Styl i Sense of Beauty.

Fundatorem nagród jak co roku jest także włoska modowa marka golfowa Chervo/S’portofino, która ubiera wszystkie uczestniczki turnieju w eleganckie polo. Partnerem ponownie jest doskonała manufaktura zegarmistrzowska TAG HEUER.

Dr Irena Eris turniej golfowy
Irena Eris turniej golfowy
Turniej golfa dla kobiet Eris
Ponad sto uczestniczek turnieju golfa to właściwie liczba, która dotychczas w Polsce się nie zdarzała. Cieszę się, że właśnie nasz turniej może pochwalić się takim wynikiem. Na ten efekt pracowaliśmy od 9 lat, konsekwentnie realizując założone cele. Satysfakcja z ich osiągania jest dla nas ogromna.
Dr Irena Eris

Chcesz się zaprezentować przed uczestniczkami i zwiększyć sprzedaż w tej grupie?
biuro@golf24.pl

Polish Masters
Golf Booking - narzędzie do zarządzania polem golfowym