Porsche Golf Academy 2023

Porsche Golf Academy

W tym sezonie Porsche Centrum Warszawa miało przyjemność dwukrotnie zaprosić pasjonatów marki Porsche do rozpoczęcia swojej przygody z golfem i udziału w Akademii golfa.

Wydarzenia odbyły się na dwóch polach golfowych: Mazury Golf & Country Club oraz Sobienie Królewskie Golf & Country Club i dostarczyły masy wrażeń nie tylko golfowych ale również motoryzacyjnych, dzięki atrakcjom towarzyszącym.

Doświadczyli, rywalizowali, poznali

Wydarzenia połączone były z jazdami testowymi najnowszymi modelami marki Porsche, masą dodatkowych konkursów i innych atrakcji. Na uczestników czekało dużo emocji, wrażeń i sportowej adrenaliny.

Podejmij z nami podobną współpracę!
biuro@golf24.pl

Turniej Porsche Golf Cup

Porsche Golf Cup 2022

Porsche Centrum Warszawa po raz kolejny miało przyjemność zaprosić pasjonatów marki Porsche oraz golfa do udziału w polskich eliminacjach Porsche Golf Cup.

Turniej odbył się na polu Sobienie Królewskie G&CC i dostarczył masy wrażeń nie tylko golfowych ale również motoryzacyjnych. Zawody były przeznaczone dla potencjalnych oraz dotychczasowych klientów marki Porsche i w samym turnieju wzięło udział ponad 90 osób. Drugie tyle uczestniczyło w organizowanej w tym samym czasie Akademii Golfa dla początkujących.

Porsche a golf

Marka Porsche od wielu lat aktywnie towarzyszy wszelkim aktywnościom golfowym w Polsce, a już od 1988 roku organizuje rozgrywki Porsche Golf Cup. Jest to seria turniejów eliminacyjnych, rozgrywanych na całym świecie, zwieńczona wielkim finałem na Majorce, na którym na kilka dni spotykają się zawodnicy z całego świata by w fantastycznych warunkach walczyć o tytuł najlepszego.

Turniej golfowy Porsche
Turniej golfowy Porsche

Doświadczyli, rywalizowali, poznali

Turniej w Sobieniach połączony był z jazdami testowymi najnowszymi modelami marki Porsche, masą dodatkowych konkursów oraz wieczornym rozdaniem nagród w salonie Porsche Centrum Warszawa. Na uczestników czekało dużo motoryzacyjnych emocji, golfowej rywalizacji i sportowej adrenaliny.

Partnerzy turnieju – TagHeuer x Porsche

Tegorocznymi partnerami rozgrywek była przede wszystkim firma Volkswagen Financial Services oraz firma Mazars, która dla swoich gości zorganizowała Akademię Golfa podczas pierwszego dnia wydarzenia. Do współpracy przy turnieju udało się również zaprosić firmę Tag Heuer, która jest globalnym partnerem marki Porsche. TAG Heuer ufundował nagrody dla zwycięzców turnieju oraz był obecny z zegarkami podczas wieczornego bankietu w salonie Porsche Centrum Warszawa.

TagHeuer logo
mazars logo
Turniej golfowy Porsche
Turniej golfowy Porsche

Co dalej?

Podejmij z nami podobną współpracę!
biuro@golf24.pl