Akademia Bentley Golf Invitational 2023

Akademia Bentley Golf Invitational

Bentley Golf Invitational – to był bardzo wymagający projekt, a po ubiegłorocznej edycji poprzeczka była zawieszona baaardzo wysoko Event, który mieliśmy okazję organizować dla Bentley Warszawa – Porsche Inter Auto Polska, został wyróżniony nagrodą Bentley European Retailer Awards 2022, a to zobowiązywało do jeszcze bardziej wytężonej pracy

Bentley Golf Invitational
Bentley Golf Invitational
fot.Damian Kramski

Uczestnicy przeżyli niesamowity czas w gronie przyjaciół marki Bentley

Tym razem wydarzenie przybrało formę 2-dniowej akademii golfa na Sierra Golf Resort połączonej z innymi atrakcjami dla Klientów i przyjaciół marki. Ugościł nas butikowy Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness, a gościem specjalnym wydarzenia był Karol Okrasa, który oprócz tego, że brał aktywny udział w golfowej części spotkania (jest przecież utalentowanym golfistą!), to poprowadził także wyjątkowe warsztaty kulinarne. Efekt? Dużo pracy, w pełni zadowoleni goście, przemiłe wspomnienia, satysfakcja. Lubimy takie wyzwania.

Bentley Golf Invitational

Co dalej?

Podejmij z nami podobną współpracę!
biuro@golf24.pl

Turniej Bentley Golf Invitational – Case Study

Coroczny turniej Bentley Golf Invitational

W 2022 roku odbyła się druga polska edycja Bentley Golf Invitational. Zawody na gościnnym polu golfowym Wrocław Golf Club upłynęły pod znakiem luksusowych samochodów, sportowej rywalizacji i atrakcji dodatkowych przygotowanych z myślą o klientach i przyjaciołach marki. To wyjątkowe spotkanie w gronie sympatyków Bentley miało formułę invitational, a udział w nim był możliwy wyłącznie dla zaproszonych gości.

Bentley a golf

Zaangażowanie marki Bentley w sport, a szczególnie w sporty motorowe, sięga początków jej istnienia. Golf w swoim duchu doskonale uosabia wartości zakorzenione w brytyjskim charakterze marki. O tym, jak silny jest to związek, świadczy chociażby sposób, w jaki firma z Crewe uczciła 100-lecie swojego istnienia. Efektem tego wyjątkowego jubileuszu było powstanie m.in. limitowanej, ekskluzywnej linii kijów golfowych Bentley Golf.

Turniej golfowy Bentley Invitational
Akademia golfa Bentley

Uczestnicy przeżyli niesamowity czas w gronie przyjaciół marki Bentley

Uczestnicy wydarzenia zostali zakwaterowani w przepięknym hotelu The Bridge w samym centrum Wrocławia – na historycznym Ostrowie Tumskim. Tam również odbyła się wieczorna gala, w towarzystwie uznanych artystów muzycznych, prezentacji nowych samochodów, a także naszego partnera The Maccalan.

Opinia o współpracy z Golf24

Realizacja projektu Bentley Golf Invitational przez Golf24 to prawdziwa „igła”. Ten event będzie stanowił benchmark dla realizacji wydarzeń dla naszych marek premium.
Joanna Ogórek
PORSCHE INTER AUTO POLSKA

Co dalej?

Podejmij z nami podobną współpracę!
biuro@golf24.pl