Turniej Bentley Invitational – Case Study

Coroczny turniej Bentley Golf Invitational

W 2022 roku odbyła się druga polska edycja Bentley Golf Invitational. Zawody na gościnnym polu golfowym Wrocław Golf Club upłynęły pod znakiem luksusowych samochodów, sportowej rywalizacji i atrakcji dodatkowych przygotowanych z myślą o klientach i przyjaciołach marki. To wyjątkowe spotkanie w gronie sympatyków Bentley miało formułę invitational, a udział w nim był możliwy wyłącznie dla zaproszonych gości.

Bentley a golf

Zaangażowanie marki Bentley w sport, a szczególnie w sporty motorowe, sięga początków jej istnienia. Golf w swoim duchu doskonale uosabia wartości zakorzenione w brytyjskim charakterze marki. O tym, jak silny jest to związek, świadczy chociażby sposób, w jaki firma z Crewe uczciła 100-lecie swojego istnienia. Efektem tego wyjątkowego jubileuszu było powstanie m.in. limitowanej, ekskluzywnej linii kijów golfowych Bentley Golf.

Turniej golfowy Bentley Invitational
Akademia golfa Bentley

Uczestnicy przeżyli niesamowity czas w gronie przyjaciół marki Bentley

Uczestnicy wydarzenia zostali zakwaterowani w przepięknym hotelu The Bridge w samym centrum Wrocławia – na historycznym Ostrowie Tumskim. Tam również odbyła się wieczorna gala, w towarzystwie uznanych artystów muzycznych, prezentacji nowych samochodów, a także naszego partnera The Maccalan.

Opinia o współpracy z Golf24

Realizacja projektu Bentley Golf Invitational przez Golf24 to prawdziwa „igła”. Ten event będzie stanowił benchmark dla realizacji wydarzeń dla naszych marek premium.
Joanna Ogórek
PORSCHE INTER AUTO POLSKA

Co dalej?

Podejmij z nami podobną współpracę!
biuro@golf24.pl